Możesz przeglądać nasz katalog produktów i bezpośrednio je zamawiać.

Do katalogu i eShopu
Kontakt @ AVENTICS
 
PNEUMATYKA
 Pneumatics from AVENTICS

Pneumatyka firmy AVENTICS: Innowacyjne pomysły dla rynków przyszłości

Posiadamy wiedzę w zakresie pneumatyki opartą na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy liderem technologicznym w integracji elektroniki i nowych materiałów, oferujemy rozwiązania branżowe i długoterminową współpracę z klientami, a także dążymy do poprawy wydajności i konkurencyjności naszych klientów.

TECHNIKA OKRĘTOWA
schiffstechnik 1718 1731 ib

Technika okrętowa firmy AVENTICS: Rozwiązania dla żeglugi komercyjnej i rekreacyjnej

Od kilkudziesięciu lat opracowujemy niezawodne i wytrzymałe produkty oraz przekonujące rozwiązania w zakresie budowy statków. Więcej informacji na ten temat, a także dotyczących naszego serwisu, Akademii Marex oraz wiele referencji znajduje się tutaj.

TECHNIKA POJAZDÓW UŻYTKOWYCH
Vehicle engineering from AVENTICS

Technika pojazdów użytkowych firmy AVENTICS: Pneumatyka dla samochodów ciężarowych i autobusów

Zawory i siłowniki dostosowane do wymagań klientów dla pojazdów użytkowych, komponenty o wysokiej jakości do silników, turbosprężarek i sterowań sprzęgłami – nasza oferta zawiera wszystkie wymienione produkty. Posiadamy certyfikat ISO/TS i oferujemy produkty o niezmiennej wysokiej jakości dla wszystkich dostawców.

IT'S THAT EASY
AVENTICS – It´s that easy

It’s that easy: AVENTICS dostarcza urządzenia pneumatyczne po naciśnięciu jednego przycisku

Klient jest dla nas najważniejszy. Oferujemy szybkie rezultaty oraz niezawodne i proste rozwiązania dla pneumatyki przemysłowej. W oparciu o nasze długoletnie doświadczenie opracowujemy dokładnie dopasowane produkty – dostosowane do potrzeb klientów i dostarczane just in time. Nasz serwis: Wystarczy nacisnąć przycisk i jesteśmy do dyspozycji klienta! O tym, co dokładnie rozumiemy pod pojęciem nieskomplikowanych procesów biznesowych, można dowiedzieć się tutaj